PMG1005-T20A

  • سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر
  • سرعت فوق‌العاده بالا برای استفاده‌های نیازمند پهنای باند
  • QOS پیشرفته برای اطمینان از کیفیت سرویس
  • مدیریت از راه دور درگاه مدیریت و کنترل (ONT(OMCI

 

 

img_pmg1005-t20a
img_pmg1005-t20aimg_pmg1005-t20a

مزایا

PMG1005-T20A، راهکار ساده فیبر خانگی برای شبکه‌های نوری، با یک پورت GbE LAN، که برای کاربران نهایی عملکردی ارزان قیمت با سرعت بالا را فراهم می‌کند.


سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر

ZyXEL PMG1005-T20A که راهکاری SFU است، پورتی GPON مطابق استاندارد G.984  از ITU-T  و یک سوییچ یکپارچه اترنت 10/100/1000Mbps را در خود دارد.

این دستگاه لایه edge شبکه فیبر، سرویس‌های اتصال  high-performance و با برد بالا را فراهم می‌کند.

سرعت فوق‌العاده بالا برای استفاده‌های نیازمند پهنای باند

ZyXEL PMG1005-T20A تکنولوژی فیبر نوری را به منظور پاسخگویی به نیازهای فزاینده آن‌ها و در دسترس قرار دادن سرعت‌های بسیار بالاتر بر بستر فیبر نوری، برای شرکت‌های تلکام به خدمت می‌گیرد.

QOS پیشرفته برای اطمینان از کیفیت سرویس

ZyXEL PMG1005-T20A برای تسهیل کار شرکت‌های Service Provider مجهز به IP QOS است تا این شرکت‌ها به راحتی بتوانند سیاست‌های QOS و اولویت‌دهی به سرویس‌های حیاتی را بر اساس برنامه‌ریزی‌های خود طراحی و پیاد‌ه‌سازی کنند.

مدیریت از راه دور درگاه مدیریت و کنترل (ONT(OMCI

این دستگاه سازگار با OMCI استاندارد (G.984.4) بین ONT و OLT، می تواند به منظور مدیریت و نظارت عملکردهای شبکه به GPON OLT متصل شود.

 

System Specifications

GPON Compliance

Comply ITU-T G.984 GPON standard:

  • G.984.1 general characteristics
  • G.984.2 Physical Media Dependent (PMD) layer specifications
  • G.984.3 transmission convergence layer specifications
  • Support DS/US transmission rate to 2.488 Gbps/1.244 Gbps
  • Wavelength: 1490 nm downstream & 1310 nm upstream
  • Comply with class B+ type PMD
  • Physical distance reach to 20 km
  • Support Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
  • GPON Encapsulation Method (GEM) supports Ethernet packet
  • Supports GEM header removal/insertion and data extraction/segmentation (GEM SAR)
  • Configurable AES DS and FEC DS/US
  • Support up to 8 T-CONs each with priority queues (US)

WLAN/QoS

  • 802.1Q VLAN tagging/un-tagging
  • Support flexible traffic classification
  • Support VLAN staking (QinQ)

Networking

  • IGMP v1/v2/v3
  • IGMP snooping
  • IGMP fast leave

Management

  • Standard OMCI (G.984.4)
  • Web GUI (HTTP/HTTPS)
  • Firmware upgrade via FTP/TFTP/HTTP
  • Telnet, Web, SSH
  • CLI command via telnet/console
  • Two-level administration privilege for web configuration
  • Configuration backup/restore

Hardware Specifications

  • WAN: One Giga optical interface (SC/APC)
  • LAN: One 10/100/1000 auto MDI/MDI-X RJ-45
  • Reset: One reset/restore factory default button
  • Power switch: One push type button
  • LEDs indicators:
    • Power
    • Passive Optical Network (PON)
    • LOS
    • LAN
  • Power supply: 12 V DC 0.5 A

Physical Specifications

Item dimensions (WxDxH)

87 x 107 x 29 mm (3.42″ x 4.21″ x 1.14″)

Item weight

117 g (0.25 Ib.)

Packing dimensions
(WxDxH)

130 x 131 x 95 mm (5.11″ x 5.15″ x 3.74″)

Packing weight

294 g (0.64 lb.)

Environmental Specifications

Operating Environment

Temperature

0°C to 40°C (32°F to 104°F)

Humidity

20% to 85% (Non-condensing)

Storage Environment

Temperature

-20°C to 70°C (-4°F to 158°F)

Humidity

10% to 90% RH (Non-condensing)

Certification

  • EMC: CE
  • Safety: CE LVD

Package Contents

  • Device
  • Power adapter
  • Ethernet cable
  • Quick start guide

app_pmg1005-t20a

LiveZilla Live Chat Software سوال خود را با ما مطرح کنید