خدمات VoIP

از آنجایی که تکنولوژی VoIP در کشور ما نسبتا نوپاست، پیدا کردن بهترین شرکت ارائه دهنده‌ی خدماتVoIP یکی از دغدغه های مهم برای مدیرانی ست که تمایل دارند از مزایا و امکانات VoIP در سازمان خود بهره ببرند. شرکت تدبیر پرداز دلسا با در اختیار گرفتن جمعی از متخصصین کارآزموده و آموزش دیده در حوزه‌ی VoIP آماده است تا به این نیاز پاسخ دهد.

انعطاف پذیری شرکت ارائه دهنده‌ی  VoIP یکی از مهمترین فاکتور ها برای راه اندازی سیستم تلفنی VoIP به صورت موفق است. چرا که هر سازمانی بر اساس اندازه، نوع ارتباطات، مشتریان، اهداف و فعالیت هایش انتظارات متفاوتی از خدمات VoIPدارد. شرکت دلسا نیز به صورت گام به گام و با مشاوره VoIP کاملا رایگان در کنار شما خواهد بود، تا با شناخت نیازهای شما از صفر تا صد راه اندازی شبکه VoIP شما را به بهترین صورت ممکن انجام دهد و سپس با خدمات پشتیبانی VoIP  شما را همراهی خواهد کرد.

 

مزایای سیستم تلفنی VoIP چیست؟

 1. کاهش عمده هزینه های مخابراتی
 2. مقیاس پذیری بالا
 3. ارتباط یکپارچه با سایر شعب و دفاتر
 4. امکان ظبط مکالمات به صورت دقیق و واضح
 5. تهیه گزارشات حرفه ای برای کسب و کار خویش
 6. ارتباط با انواع CRM و اتوماسیون اداری
 7. قابلیت پرتابل بودن
 8. پشتیبانی از چندین وظیفه همزمان
 9. کیفیت صدای بالا
 10. امکان ساختن داخلی به صورت بی نهایت
 11. امکان پاسخگویی داخلی ها بر روی کامپیوتر و موبایل (سیستم عامل اندروید و آیفون)
 12. امکان اتصال دفاتر مختلف یک شرکت به سیستم و ایجاد ارتباط یک پارچه
 13. امکان تعریف و ساختن چندین پاسخگوی خودکار
 14. تعریف و ساخت چندین صندوق پست صوتی برای دریافت پیام ها و ظبط تماس ها
 15. قابلیت انتقال تماسها
 16. قابلیت پاسخگویی داخلی ها بر بستر اینترنت برای دور کاری
 17. قابلیت اتاق کنفرانس برای مکالمات گروهی
 18. امکان ایجاد سیستم چت درون سازمانی

 

یک سوال مهم: چرا یک کسب‌و‌کار به خدمات ویپ نیاز دارد؟

احتمالا این سوال را در ذهن دارید که چرا باید از خدمات ویپ در کسب و کار خودم استفاده کنم؟ شاید در حال استفاده از یک سیستم تلفن آنالوگ هستید و به این فکر می‌کنید چر باید هزینه کنم و تکنولوژی ویپ چه مزایایی برای کسب و کار من دارد؟ خب باید بگویم که اگر چنین سوالاتی در ذهن دارید بیراهه نرفته‌اید! این حق شماست که بدانید پولتان قرار است کجا و چرا خرج شود.

کسب‌و‌کارهای امروزی دیگر از آن شکل و شمایل سنتی و آن منطقه آسایش خود باید خارج شوند. بدون شک همکاران شما در حوزه کاری که هستید تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خدمات را به مشتریان خود بدهند و این کار را با هر روشی که بتوانند انجام می‌دهند. طبیعی است که اگر دست روی دست بگذارند رقیبشان که شاید شما باشید از آنها جلو می‌زنید. اما چطور؟

من نمی‌خواهم اینجا خارج از تخصص خودم صحبت کنم و یک نسخه یکسان برای همه بپیچم و شما هم توقع معجزه نداشته باشید زیرا می‌خوام یکی از راهکارهای ایجاد مزیت رقابتی و ارتباط بهتر با مشتریان را بگویم. بر می‌گردم به این سوال: چرا کسب و کارها به خدمات VoIP نیاز دارند؟

در یک کلام: بهینه‌سازی ارتباطات تلفنی، می‌پرسید چطور؟

با استفاده از خدمات تکنولوژی VoIP همیشه در دسترس هستید.

مرکز تلفن ویپ به شما کمک می‌کند در هر کجا و در هر زمان همیشه در ارتباط و پاسخگویی مشتریان و همکاران خود باشید. فرقی نمی‌کند در محل کار، در خانه، در سفر یا در حال قدم زدن باشید، در هر صورت همیشه در دسترس هستید. همین موضوع باعث می‌شود مشتریان شما احساس آرامش داشته باشند و هیچ تماسِ از دست رفته‌ای نداشته باشید.

خدمات ویپ به شما کمک می‌کند در زمان نقل مکان به محل کار جدید، خطوط تلفنی که مدتی با آن کار کردید و بر روی آن تبلیغات داشته‌اید از دست ندهید و بدون آنکه مشتریان شما متوجه نقل مکان شما شوند خطوط خود را داشته باشید. همچنین ویژگی “مرا دنبال کن” که اصطلاحا به آن Follow Me گفته می‌شود به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شود که در زمان تماس ورودی طبق یک الگو شما را در هر کجایی که هستید پیدا کند و نگذارد تماسی از دست رود.

راهکار های قابل ارائه در زمینه VoIP:

 • اجرا و راه اندازی انواع شبکه های تلفنی VoIP
 • اجرا و راه اندازی شبکه های VoIP مبتنی بر سیستم شاتل تاک به صورت ویژه

(شاتل تاک سرویس ویژهای است که از سوی شرکت شاتل بروری بستر مخابراتی ADSL یا سایر سرویس های اتصال به شاتل ارائه می شود که شامل یک شماره منحصر به فرد با امکانات ویژه و هزینه بسیار پایین برای افرادی هست که قصد راه اندازی سیستم تلفنی VoIP را دارند.)

 • اجرا و راه اندازی سیستم های Call Center
 • انتقال سیستم تلفنی آنالوگ به VoIP
 • اتقال سیستم تلفنی سانترال پاناسونیک به VoIP وارائه راهکارهای آن
 • پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری شبکه های VoIP
 • بروز رسانی شبکه های VoIP
 • تامین سخت افرار سیستم های VoIP