راه‌حل‌های VDSL

/ 25 آوریل 16

همان‌گونه که می‌دانیم پروفایل 17a سرویس VDSL2 صد مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود و ۵۰ مگابیت بر ثانیه سرعت آپلود و پروفایل 30a صد مگابیت بر ثانیه سرعت دانلود و آپلود دارد.

تکنولوژی VDSL2 زایکسل طیف گسترده‌ای از سرویس‌های سه گانه مانند صدا، ویدئو، دیتا، تلویزیون با کیفیت بالا(HDTV) و بازی‌های تعاملی پشتیبانی می‌کند. هم‌چنین اپراتورها را به تدریج برای ارتقاء زیرساخت‌های xDSL موجود و انعطاف‌پذیری با هزینه‌ی محدود قادر می‌سازد. در تجهیزات VDSL2 زایکسل حداکثر پهنای باند دانلود 100Mbps و حداکثر پهنای باند آپلود 50Mbps می‌باشد.

 (Very-High-Bit-Rate Digital Subscriber Line2 (VDSL2 یا G.993.2 یکی از عمومی‌ترین استانداردهای خانواده‌ی xDSL و تکنولوژی گسترده باند پهن می‌باشد. این اجازه را به اپراتورهای مخابراتی در سراسر جهان می‌دهد که به ارائه‌ی خدماتی از قبیل تلویزیون با کیفیت بسیار بالا(HDTV)، ویدئو کنفرانس، دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا و خدمات پیشرفته صدا، مانند ویپ(VoIP) بر روی یک کابل تلفنی مسی استاندارد بپردازند.

vdsl profile

VDSL2 تمامی پیش‌نیازهای فنی برای رسیدگی به مسائل سازگاری با تکنولوژی ADSL سنتی را دارا می‌باشد. VDSL2 به زیرساخت مخابرات یک راه‌حل ارائه می‌دهد که در آن قول می‌دهد تکنولوژی VDSL2 با کیت ADSLی که بسیاری از اپراتورها در محل آماده دارند، سازگار باشد. این تعامل متقابل مهاجرت مشتری به VDSL2 را بسیار آسان‌تر می کند.

VDSL2 در ۷۰۰ فیت ۱۰۰ مگابیت دانلود و آپلود و در ۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰ بین ۲۰-۳۰ مگابیت پهنای باند مصرفی می‌دهد. VDSL2 یک راه‌حل ایده‌آل برای اجرای کار با (FTTP (Fiber to the Premises می‌باشد؛ به طور مثال، فیبر به طور مستقیم به بلوک آپارتمانی داده می‌شود و از آن‌جا به بعد کابل مسی برای تامین VDSL2 با سرعت بالا برای ساکنان استفاده می‌شود. آن هم‌چنین یک راه حل مناسب برای آخرین مایل از استقرار FTTH با اتصال به کنترل از راه دور MSAN(سرویس دسترسی چند گره) از طریق رابط‌های فیبر نوری می‌باشد.

zyxel vdsl2 solution

zyxel vdsl2 30a solution

 

مدل‌های پشتیبان:

sbg 3600

SBG3600-N Series

LTE Multi-WAN Small Business Gateway

sbg3300

SBG3300-N Series

Wireless N VDSL2 Combo WAN Small Business Security Gateway

vmg1312

VMG1312-B10-B

Wireless N VDSL2 4-port Gateway with USB

sbg3500

SBG3500-N Series

Wireless N Fiber WAN Small Business Gateway

 

 

 

 

 

افسانه دشتستانی

کارشناس فنی