راهکار استفاده از پاورلاین‌های تحت شبکه

/ 29 می 16

powerline

برای لذت بردن از تماشای ویدئو و مولتی‌مدیا در زمان واقعی وبا کیفیت HD، پاورلاین‌های سری HD زایکسل به هر اتاق در خانه شبکه‌ای سریع، در دسترس و با ثبات را فراهم می‌کنند.

معرفی

اتصال از طریق پاورلاین

connect powerline

arrow

اتاق مطالعه اتاق بازی اتاق نشیمن
reading room game room hall room
اتصال اینترنت را بر روی کامپیوتر رومیزی دریافت کنید. مرور صفحات وب، تماشای آنلاین ویدیو، دانلود و آپلود فایل و لذت بردن از بسیاری فعالیت‌های آنلاین دیگر، همه این‌ها از طریق تکنولوژی پاورلاین امکان‌پذیر است. کامپیوتر رومیزی و کنسول بازی خود را متصل به اینترنت دریافت کنید. آداپتور پاورلاین HD زایکسل می‌تواند برای یک تجربه‌ی بازی آنلاین و بدون تأخیر یک اتصال پایدار در سراسر اتاق بازی فراهم کند.  

تلویزیون هوشمند خود، پخش‌کننده‌های Blu-ray، یا دیگر پخش‌کننده‌های رسانه‌ای خود را متصل به اینترنت دریافت کنید و از جزییات محتویات آنلاین بهره ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

جریان ویدئو

محتویات جریان ویدئو در HD

HD video

ویدئوهای 1080p را بر روی تلویزیون هوشمند خود بدون قطعی مشاهده کنید! تکنولوژی پاورلاین نه تنها عملکرد بالا و جریان دیجیتال رسانه‌ای قابل اعتماد را قادر می‌سازد، اما هم‌چنین تمام پتانسیل دستگاه‌های چندرسانه‌ای شبکه شما را به کار می‌گیرد، از قبیل پخش‌کننده‌های رسانه ،Blu-ray در اتاق نشیمن.

 

 

 

سناریوی کاربردی

Application Diagram

 

 

بازی

بازی آنلاین

online game

کنسول‌های بازی آنلاین خود را با آداپتورهای پاورلاین زایکسل دریافت کنید. کارایی عالی پاورلاین و پایداری بالای آن ارتباط بازی آنلاین شما را بدون وقفه می‌سازد و تجربه‌ی بازی‌های چند نفره را در سراسر اتاق افزایش می‌دهد.

 

 

 

 

 

سناریوی کاربردی

Application Diagram1

 

 

دسترسی به اینترنت

 

خانه‌های متصل به اینترنت

Home Internet

با سری پاورلاین‌های زایکسل گوشه به گوشه‌ی خانه را متصل به اینترنت دریافت کنید. فقط یک  پاورلاین را به پریز برق وصل کرده، مودم / روتر خود را به اینترنت وصل کرده و سپس آداپتور پاورلاین دیگر را به ذخیره‌ساز شبکه، کامپیوتر، لپ‌تاپ یا تلویزیون هوشمند در هر اتاق وصل نمائید. شما به راحتی می‌توانید دسترسی به اینترنت، دریافت ایمیل، مرور وب و کتابخانه رسانه مجازی برای به اشتراک‌گذاری فایل، جریان داده و پخش در هر نقطه در خانه را به دست آورید.

 

 

 

سناریوهای کاربردی

Application Diagram2

 

 

کالاهای برجسته

شبکه‌ی خانگی خود را به سادگی با پلاگین‌ها افزایش دهید

پاورلاین‌های سری همگانی زایکسل یک راه آسان برای گسترش شبکه‌ی خانگی سیمی از طریق خطوط برق موجود در هر اتاق به شما ارائه می‌دهد. با جمع‌آوری بیش‌تر ویژگی‌های مورد نیاز در یک دستگاه، آداپتور اترنت پاورلاین زایکسل مجهز به خروجی‌های برق، نه تنها می‌تواند یک اتصال به شبکه با سرعت بالا را ارائه دهد، هم‌چنین می‌تواند یک منبع تغذیه برای دستگاه‌های شبکه باشد. سوئیچ پاورلاین زایکسل می‌تواند اتصال دستگاه‌های مختلف شبکه را همزمان به شبکه بدون هیچ زحمتی فراهم کند.

 

 

 

عملکرد برتر

PLA5202

طراحی جمع و جور برای راه‌اندازی آسان و سریع پلاگین و بازی

مینی پاورلاین اترنت زایکسل PLA5205 با سرعت 600Mbps در مقایسه با تکنولوژی پاورلاین‌های با سرعت 200Mbps تا 70% عملکرد جریان پایدار رسانه‌ای HD را بهبود می‌بخشد. تنها یک جفت از PLA5205 را به پریز برق وصل و دستگاه‌های شبکه را به آن متصل کنید، سپس از جریان رسانه‌ای HD، بازی‌های چند نفره و دیگر برنامه‌های کاریردی شبکه در هر اتاق به طور همزمان لذت ببرید.

PLA5205 guide

 

 

 

 

 

 

PLA5215

طراحی جمع و جور بدون به خطر انداختن پریز

طراحی جمع و جور PLA5215 زایکسل راه‌اندازی انعطاف‌پذیری برای گسترش شبکه به شما می‌دهد و از طریق پریز برق اضافه بلافاصله به دیگر دستگاه‌های الکتریکی برق ارائه می‌دهد. با قابلیت راه‌اندازی پلاگین هر جفت از PLA5215، شما به راحتی می‌توانید تلویزیون هوشمند، پخش‌کننده‌های Blu-ray، DVRها، کامپیوتر‌ها یا کنسول‌های بازی را از طریق پریز هر برق به شبکه‌ی خانگی خود متصل نمائید.

PLA5215 guide

 

 

 

 

 

PLA4225

اتصال چند دستگاه اترنت HD

آیا اتاق نشیمن شما پر از تعداد زیادی دستگاه‌های بازی و رسانه‌های شبکه است؟ آیا در یک اتاق کامپیوترهای متعددی دارید ولی آن‌ها به شبکه متصل نیستند؟ با PLA4225 شما می‌توانید بدون هیچ زحمتی بیش‌تر از چهار دستگاه  به شبکه پاورلاین HD متصل کنید.

PLA4225 guide

 

 

 

 

 

اتصال و بازی پیشرفته

PLa4201

شبکه‌ی پاورلاین HD را آغاز شده دریافت کنید

یک جفت از پاورلاین‌های 500‌Mbps با قابلیت HD را دریافت کنید و روتر، کامپیوتر رومیزی، پخش کننده‌های Blu-ray، تلویزیون هوشمند یا هر دستگاه اترنت فعال دیگر خود را به یک شبکه‌ی پاورلاین با ثبات بالا و مطمئن متصل کنید.

PLa4201 guide

 

 

 

 

 

PLa4211

قدرت بالا و شبکه‌ی HD را در یک زمان دریافت کنید

آیا نمی‌خواهید هنگام اتصال با دستگاه‌های پاورلاین پریز برق خود را مسدود شده داشته باشید؟ با PLA4211 بر طبق نیاز شما نویز خروجی برق از دستگاه‌های متصل به برق را برای عملکرد مطلوب پاورلاین فیلتر می‌کند.

pla4211 guide

 

 

 

 افسانه دشتستانی