PMG5318-B20B

  • سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر نوری
  • (2.4GHz 11n (2×2 برای بهترین عملکرد و پوشش
  • پشتیبانی از QOS پیشرفته
  • مدیریت و کنترل از طریق TR-069 در کنار OMCI
img_pmg5318-b20b
img_pmg5318-b20bimg_pmg5318-b20bimg_pmg5318-b20b

مزایا

 

PMG5318-B20B یک GPON ONT ارائه‌دهنده دسترسی فیبر با سرعت بالاست که درگاه‌های مخصوص استفاده‌های خانگی، VoIP و وایرلس را یکپارچه می‌کند.

این راهکار با محیط های ITU-T G.984 و IEEE 802.11n سازگار است.

سرویس یکپارچه اینترنت از طریق فیبر نوری

ZYXEL PMG5318-B20B که از استاندارد 802.11N پشتیبانی می‌کنند، به همراه یک سوییچ ۴ پورت GbE، سرویس‌های یکپارچه مختلفی را از طریق یک رشته فیبر نوری برای مشتریان و پشتیبانی از سرویس‌هایی مانند داده، ویدئو و HDTV، VoIP و ابزارهای تعاملی فراهم می‌کند.

(2.4GHz 11n (2×2 برای بهترین عملکرد و پوشش

ZYXEL PMG5318-B20B برای فراهم کردن یک راهکار جامع جهت ایجاد بهترین سرعت و پوشش از تکنولوژی 802.11n  بهره می‌برد. به وسیله این تکنولوژی داده‌های وایرلس به سرعتی تا 300Mbps دست می‌یابند، این دستگاه اتصالی قابل اطمینان را برای سرعت‌های بالا و استفاده‌های مالتی‌‌مدیا فراهم می‌کند. تکنولوژی 802.11n علاوه بر پشتیبانی از استانداردهای گذشته 802.11b/g، امکان بهره‌مندی از پوشش حداکثری را نیز فراهم می‌کند.

پشتیبانی از QOS پیشرفته

از آن‌جا که پهنای باند بیشتر و اثربخشی بهتر اترنت نمی‌تواند کیفیت بالای صدا، داده و ویدئو را در بستر شبکه GPON اطمینان دهد، شرکت‌های Service Provider می‌توانند به سادگی سیاست‌های مربوط به QOS و اولویت‌دهی سرویس‌های حیاتی مانند IPTV و VoIP را بر اساس طرح خود طراحی و پیاده‌سازی کنند. این کار باعث افزایش در اثربخشی و کارایی شبکه شده و به Service Providerها اجازه می‌دهد تا راهکارهایی موثر برای پاسخگویی به نیازهای مشترکین خانگیشان در دسترس داشته باشند.

مدیریت و کنترل از طریق TR-069 در کنار OMCI

ZYXEL PMG5318-B20B می‌تواند برای به وجود آوردن قابلیت مدیریت و نظارت عملکردهای شبکه که از OMCI و TR-069 پشتیبانی می‌کنند، به GPON OLT متصل شود. در نتیجه عملیات و نگهداری این دستگاه بسیار ساده و موثر است.

 

System Specifications

GPON Compliance

  • Comply ITU-T G.984 GPON standard:
    • G.984.1 general characteristics
    • G.984.2 physical Media Dependent (PMD) layer specifications
    • G.984.3 transmission convergence layer specifications
    • G.984.4 ONT management and control interface specification
  • Support DS/US transmission rate to 2.488 Gbps/1.244 Gbps
  • Wavelength: 1490 nm downstream & 1310 nm upstream
  • Comply with class B+ type PMD
  • Physical distance reach to 20 km
  • Support Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
  • GPON Encapsulation Method (GEM) supports Ethernet packet
  • Supports GEM header removal/insertion and data extraction/segmentation (GEM SAR)
  • Configurable AES DS and FEC DS/US
  • Support Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
  • Support up to 8 T-CONs each with priority queues (US)

Voice Functionality

  • Codecs: G.711 a/u, G.723, G.726
  • DTMF tone: Detection and generation

Phone Features

  • Internal call
  • T.38 FAX relay, T30
  • Call waiting
  • Call forwarding (No condition, Busy, No answer)
  • Call transferring (Blind, ConsultOnHold, Attendant)
  • Call hold/call retrieve
  • Three-way conference
  • Second call/adding an outgoing call
  • Switch between 2 active calls

VLAN/QoS

  • Support flexible traffic classification
  • Port-based VLAN/802.1Q
  • DSCP/802.1P

Router/Bridge Features

  • IGMP v1/v2/v3
  • Network Address Translation (NAT)/Network Address Port Translation (NAPT)
  • DHCP
  • DNS

Security

  • Generic packet filter
  • Firewall/DMZ

USB

  • File sharing

Hardware Specifications

  • WAN/PON: One Giga optical interface (SC/APC)
  • Phone: Two FXS phone ports RJ-11
  • LAN: Four 10/100/1000 Mbps Ethernet ports RJ-45
  • USB: Two USB 2.0 hosts
  • WLAN button: A tact switch
  • WPS button: A tact switch
  • Reset: A tact switch. One reset/restore factory default button
  • Power switch: Push-push type button
  • Wireless: Two external 3 dBi antennas (2.4 GHz)
  • LEDs indicators:
    • Power
    • PON
    • Internet
    • USB 1 – 2
    • LAN 1 – 4
    • Phone 1 – 2
    • WiFi/2.4G
  • Wireless: Two external 3 dBi antennas (2.4 GHz)

Physical Specifications

Item dimensions (WxDxH)

183 x 214 x 55 mm (2.16″ x 8.42″ x 7.2″)

Item weight

505.5 g (1.11 lb.)

Packing dimensions
(WxDxH)

225 x 316 x 102 mm (8.85″ x 12.44″ x 4.01″)

Packing weight

929 g (2.05 lb.)

Environmental Specifications

Operating Environment

Temperature

0°C to 45°C (32°F to 113°F)

Humidity

10% to 90% (Non-condensing)

Storage Environment

Temperature

-40°C to 70°C (-40°F to 158°F)

Humidity

10% to 90% (Non-condensing)

Certification

EMC
  • CE
Safety
  • CE LVD

Package Contents

Note:

* The maximum wireless data transfer rate is derived from IEEE Standard 802.11 specifications. Actual data transfer rate will vary from network environment including: distance, network traffic, building site materials/construction, interference from other wireless devices, and other adverse conditions.

app_pmg5318-b20b

LiveZilla Live Chat Software سوال خود را با ما مطرح کنید