راهکار ذخیره‌سازی اطلاعات تحت شبکه

/ 30 می 16

zyxel hybrid cloud

ایجاد کردن ابرهای متعدد برای یک ابر ترکیبی قوی شخصی

معرفی

تقویت ابر خود با مدیا سرورهای زایکسل. مدیا سرورهای زایکسل با طیف گسترده‌ای از سرویس‌های ابری عمومی از قبیل Dropbox، Google Drive، Memopal و غیره کار می‌کند. هم‌چنین، شما می‌توانید ابر خصوصی خود را با ownCloud یا Polkast برای یک داده‌ی ابر شخصی امن ایجاد کنید. پشتیبان‌گیری، پخش و دانلود فایل‌ها در هر کجا که آزادانه می‌روید با مدیا سرورهای زایکسل امکان‌پذیر است.

ابر ترکیبی

سرویس‌های ابری از قبیل Google Drive, Memopal و غیره زندگی شما را آسان‌تر می‌کنند؛ اما، آیا بهتر نمی‌شود اگر بتوان همه‌ی آن‌ها را بر روی یک سرویس تلفیق کرد؟ با مدیا سرور زایکسل شما می‌توانید. ویژگی OwnCloud به شما این اجازه را می‌دهد که تمام داده‌های ابر خود را در مدیا سرورهای زایکسل متمرکز کرده و دسترسی محلی سریع به تمام دستگاه‌های شبکه‌ی خود در خانه را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید از انعطاف‌پذیری برای ساختن داده‌های خصوصی یا عمومی خود لذت ببرید و داد‌ه‌های عمومی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و مطمئن باشید که محل داده‌های ابر خصوصی خود بسیار امن است.

network storages

اپلیکیشن zCloud

با zCloud، می‌توانید به تمام محتویات چند رسانه‌ای بر روی ذخیره‌ساز شبکه خود از طریق دستگاه تلفن همراه خود و در هر جایی که می‌روید مشاهده و دسترسی داشته باشید. مثل این است که تمام کتابخانه‌ی موزیک دیجیتال خود را در هر کجا که شما بروید همراه داشته باشید. در حالی‌که شما در کافه‌ی مورد علاقه‌ی خود فنجان اسپرسو را در دست دارید، از موسیقی آرام جاز لذت ببرید. زمانی که در راه خانه هستید از موسیقی راک لذت ببرید. به تمام آهنگ‌های مورد علاقه‌ی خود در هر زمان و هر جایی که می‌روید، گوش دهید.

zyxel zcloud apps

 

محصولات

 

nas 310s

مدیا سرور زایکسل خیلی بیش‌تر از یک مدیا کتابخانه‌ی خانگی متمرکز می‌باشد. NSA310S زایکسل یک راه‌حل آسان و کارآمد برای ذخیره، به اشتراک‌گذاری و بهره‌مند شدن از عکس‌های بزرگ، موزیک و دیگر فایل‌های رسانه‌ای دیجیتال با دوستان خود از طریق اپلیکیشن Polkast برای شما به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید از طریق Polkast عکس‌های خود را از نرم‌افزار Fliker و ویدئوهای خود را از یوتیوب بر روی NSA310S سینک نمائید.

nas 325 v2

مدیا سرور زایکسل خیلی بیش‌تر از یک مدیا کتابخانه‌ی خانگی متمرکز می‌باشد. شما می‌توانید بدون هیچ زحمتی مدیاهای ذخیره شده بر روی NSA325 v2 را از طریق دستگاه‌های تلفن همراه و اپلیکیشن Polkast آپلود و اشتراک‌گذاری نمائید. شما می‌توانید به تمام عکس‌ها، موزیک و ویدئوهای خود دسترسی داشته باشید و آن‌ها را با دوستان یا خانواده‌ی خود به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید عکس‌های فیسبوک، توئیتر و فلیکر خود را از طریق اپلیکیشن Polkast بر روی NSA320S سینک کنید.

 

 

دیاگرام کاربردی

 

 

application diagram

 

 

 

افسانه دشتستانی