تجهیزات 5G زایکسل

/ 29 ژوئن 20

شرکت زایکسل از تعدادی محصولات جدید خود که مجهز به فناوری 5G  هستند، رونمایی کرد. تجهیزات5G  زایکسل دنیایی از امکانات را چه در خانه و محیط کار و چه به صورت قابل حمل فراهم می‌کنند.
شبکه‌های 5G  اتصال اینترنت موبایل را بهتر می‌کند و تکنولوژی اینترنت اشیا (IoT) را به اندازه‌ای ارتقا می‌دهد که پیش از این در دنیا سابقه نداشته است.
تکنولوژی 5G با عملکرد فوق‌العاده و اطمینان‌پذیری بالا روش زندگی ما را به کلی تغییر خواهد داد. تأخیر را به حداقل می‌رساند و پهنای باند فوق‌العاده و نسل جدیدی از سرعت را مهیا می‌کند.

معرفی تجهیزات :

روتر  Outdoor NR7101

این دستگاه یک روتر با ساپورت باندهای فرکانسی 5G NR  است که برای نصب در بیرون از خانه یا ساختمان محل کار با این هدف که دریافت سیگنال به بهترین شکل ممکن انجام گیرد طراحی شده است،. این دستگاه استاندارد ضدآب IP67 را دریافت کرده که از آن در مقابل گردوغبار و پاشیده شدن آب، محافظت می‌کند. برای نصب راحت‌تر، برق این دستگاه از طریق کابل شبکه (استاندارد  802.3af ) تامین میشود. این کار به کمک 1 پورت گیگابیتی اترنت ( Gigabit PoE LAN port ) انجام می‌گیرد.

روتر  NR5101

روتر وای‌فای NR5101 از فرکانس‌های 5G NR که شامل فرکانس 6 گیگاهرتز می‌شود، پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان دسترسی به شبکه‌های پهن‌باند 4G و 5G موبایل در سرتاسر جهان را می دهد. این روتر همچنین دو پورت فیزیکی LAN دارد. روتر وای‌فای NR5101 برای استفاده در داخل ساختمان‌ها طراحی شده و جایگزین مناسبی برای روترهای سیمی قدیمی است. با استفاده از تکنولوژی وای-فای 6 بکار رفته در این روتر میتوانید ارتباط پایدار و پرسرعتی را بین کاربران شبکه ی وایرلس این روتر داشته باشید.

مودم روتر قابل حملNR2101

مودم روتر قابل حمل NR2101 یکی از اولین مودم‌های قابل حمل در دنیا است که ظرفیت وای‌فای 6  و سرعت 5G را با هم ترکیب کرده است و می‌تواند سرعت بالا و تأخیر کمی را در دسترسی به اینترنت بی‌سیم در خانه، محل کار یا در هر جایی که استفاده شود، فراهم کند. مودم روتر NR2101 برای به همراه بردن در سفرهای کاری و تفریحی نیز گزینه‌ی بسیار مناسبی است و می‌تواند از طیف گسترده‌ای از باندهای5G  بین‌المللی پشتیبانی کند.