درباره زایکسل

ZyXEL

زایکسل – بیش از ربع قرن نوآوری

 

شرکت زایکسل یکی از معتبرترین نام‌های تجاری جهان در حوزه تولید تجهیزات و ارائه خدمات اینترنت و شبکه است که در سال ۱۹۸۹ در تایوان تاسیس شده است. تجهیزات و راه‌کارهای پیشنهادی این شرکت به دلیل کیفیت، سهولت استفاده و دسترسی آسان در میان کاربران اینترنت در سراسر جهان دارای شهرت و اعتبار جهانی است.

انواع تجهیزات و خدماتDSL، تجهیزات دسترسی به پهنای باند و اینترنت پر سرعت، تجهیزات VoIP ، G.SHDSL، Aggregator و سایر تجهیزات شبکه مرکزی در ساختمان‌ها، نرم‌افزارها و تجهیزات امنیت شبکه و اینترنت، انواع سوییچ‌ها، تجهیزات WLAN، انواع Media Converterها، تجهیزات ذخیره‌سازی اطلاعات و سیستم‌های مدیریت مرکزی شبکه از جمله تولیدات و محصولات زایکسل هستند که سالانه به سراسر جهان صادر می‌شوند و مورد استفاده کاربران شبکه و اینترنت قرار می‌گیرند.

زایکسل در بیش از ۷۰ کشور جهان نمایندگی دارد و به تازگی برای ششمین سال متوالی در لیست ۱۰ نام تجاری برتر تایوان قرار گرفته و ارزش سهام خود را در میان این نام‌های بزرگ به رتبه هشتم رسانده است. لازم به توضیح است این شرکت دومین تولید کننده CPE درجهان، هم‌چنین مخترع اصلی و از مبتکران فناوری +ADSL2 نیز است. شرکت زایکسل بیش از ۴۰۰/۰۰۰ کاربر اداری و سازمانی در اروپا را داراست.

ZyXEL Company