نرم‌افزار محاسبه تعرفه اینترنت دریافتی برای کاربران راه‌اندازی شد

/ 29 اکتبر 16

internet price

با اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نرم‌افزار محاسبه تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL بارگذاری شد. این نرم‌افزار توسط رگولاتوری با هدف امکان کنترل تعرفه دریافت سرویس اینترنت برای کاربران راه‌اندازی شده است.

به وسیله نرم‌افزار محاسبه تعرفه اینترنت، نظارت مشترکان بر تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Wi Fi آسان و شفاف‌تر می‌شود و کاربر می‌تواند اطلاعات لازم را از تعرفه سرویس خریداری شده به دست آورد.

مشترکان می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار، تعرفه کف و سقف سرویس ADSL و Wi Fi مورد نظر خود را محاسبه کنند و در صورتی که مغایرتی با نرخ ارائه شده توسط شرکت دارنده پروانه خدمات ADSL و Wi Fi مشاهده کردند، شکایت خود را به سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کنند. کاربران برای ثبت شکایت خود می‌بایست به آدرس www.195.ir مراجعه کنند و یا با شماره 195 تماس بگیرند.

برای دانلود نرم‌افزار محاسبه تعرفه اینترنت به سایت رگولاتوری مراجعه کنید

نرم‌افزار محاسبه تعرفه سرویس اینترنت برای سیستم عامل‌های ویندوز و اندروید عرضه شده و می‌توانید آن را در پایگاه اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس www.cra.ir دانلود کنید. نسخه ویندوز این نرم‌افزار برای ویندوزهای 7 و بالاتر طراحی شده و برای استفاده از آن در ویندوزهای پایین‌تر از نرم افزار net. استفاده کنید.

طبق مصوبه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، تعرفه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ADSL و Wi Fi مشخص شده است.

منبع: خبرگزاری مهر