Transceiver Series

  • دارای قابلیت اتصال در حالت روشن همراه با بیشترین انعطاف‌پذیری ممکن
  • هدررفت و اتلاف بسیار پایین توان مصرفی
  • مطابق با استانداردهای صنعتی
  • مطابق با توافق‌نامه چندمنبعی SFP
  • دارای ابعاد کوچک و فشرده و در عین حال درگاه‌های متعدد
img_sfp_series_p_380
Transceiver SeriesTransceiver Series

مزایا

لوازم جانبی ترانسیور فیبری

ماژول های قابل اطمینان ترانسیور برای نیازهای ارتباطی مختلف

سری های ترانسیور زایکسل در واقع دامنه کاملی از استاندارد این صنعت، مثل ماژول های ترانسیور hot-pluggable که شامل انواع Fast، Gigabit و 10Gigabit است را شامل می‌شود.

طراحی مبتنی بر استاندارد و تضمین انطباق پذیری

خانواده ترانسیورهای زایکسل برای تضمین انطباق پذیری با سوییچ های سایر تولیدکنندگان و بدون نگرانی از موانع تنظیماتی که ناشی از تکنولوژی های تحت تملک تولیدکنندگان است، از استانداردهای صنعتی پیروی می کنند.

سبد جامع نیازهای ارتباطی متفاوت

به کمک دامنه محصولات جامع زایکسل در زمینه ترانسیور Fast، Gigabit و 10Gigabit  و نیز کابل Direct Attached 1M/3M ، تنها کافیست که کاربران، مدل مناسب را به شبکه متصل کرده و پوشش فیزیکی را بسط دهند.

قابلیت تعویض سریع و تسهیل تعمیر و نگهداری شبکه

طراحی ترانسیور مستقل، انعطاف پذیری زیادی را برای تعمیر و نگهداری شبکه به همراه دارد. ترانسیورها را می توان به دلخواه و در زمان نیاز به راحتی اضافه کرد و ارتقاء زیرساخت یا تعمیر ترانسیور با تنها جایگزینی ترانسیور به جای کل ابزار به آسانی قابل انجام است.

ترانسیورهای دوسویه و حداکثرسازی توان کاربری تاسیسات فیبری موجود

شبکه های قدیمی فیبرنوری به منظور تکمیل فرآیند ارتباط، نیازمند دو بخش سازنده هستند که در آنها یک بخش مسئول ارسال سیگنال ها و دیگری مسئول دریافت آنها می باشد. از سوی دیگر ترانسیورهای دوسویه و با طول موج دو برابر قادرند از طریق فقط یک بخش فیبر و با استفاده از دو طول موج نوری مجزا که یکی کار ارسال و دیگری دریافت سیگنال ها را برعهده دارد، ارتباطات را پایه ریزی کنند.

ظرفیت انتقال را می توان بدون صرف هزینه اضافی برای فیبرهای جدید، سریعاً افزایش داد .

SFP با پشتیبانی از رابط DDMI قدرت مدیریت را افزایش می دهد

رابط دیجیتالی بسط یافته به یک لینک به هنگام کمک می کند تا بین سوییچ و ترانسیور SFP قرار گیرد. این روند به سوییچ امکان می دهد تا از طریق لینک فیبر به پارامترهای عملیاتی دسترسی داشته باشند. این اقدام مشخصه های دیجیتال مانند سافت کنترل و مانیتورینگ سیگنال های SFP I/O را شامل می‌شود.

علاوه براین، عملکرد (Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI، قابلیت اجرای هشدارها و آلارم های دیجیتال را فعال می کند. این مشخصه به کسب و کارها امکان می دهد تا در خصوص تعمیر و نگهداری شبکه و تضمین تداوم روند کسب و کار، به اقدامات پیشگیرانه دست بزنند.

DDMI موارد زیر را مورد بررسی قرار می دهد:

  • دما
  • تامین ولتاژ
  • بایاس ارسالی کنونی
  • برق انتقال یافته
  • برق دریافت شده

تمام قابلیت‌های فهرست بالا، شامل آستانه‌های آلارم و هشدار می شوند.

SFP10G-SR

SFP10G-SR

SFP Plus Transceiver

SFP10G-LR

SFP10G-LR

SFP Plus Transceiver

FTLX8511D3 (XFP-SR)

FTLX8511D3 (XFP-SR)

10GbE Fiber Transceiver

FTLX1412D3BCL (XFP-LR)

FTLX1412D3BCL (XFP-LR)

10GbE Fiber Transceiver

SFP-1000T

SFP-1000T

GbE Fiber Transceiver

SFP-SX-D

SFP-SX-D

GbE Fiber Transceiver

SFP-LX-10-D

SFP-LX-10-D

GbE Fiber Transceiver

SFP-BX1310-10-D

SFP-BX1310-10-D

GbE Fiber Transceiver

SFP-BX1490-10-D

SFP-BX1490-10-D

GbE Fiber Transceiver

SFP-LHX1310-40-D

SFP-LHX1310-40-D

GbE Fiber Transceiver

SFP-ZX-80-D

SFP-ZX-80-D

GbE Fiber Transceiver

DAC10G-1M

DAC10G-1M

Direct Attach Cable

DAC10G-3M

DAC10G-3M

Direct Attach Cable

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 10GbE Transceiver Modules 10 Gigabit XFP 10 Gigabit SFP+
    XFP-SR FTLX1412D3BCL
    (XFP-LR)
    SFP10G-SR SFP10G-LR
    Connector LC LC Duplex LC Duplex LC
    Wavelength 850 nm 1310 nm 850 nm 1310 nm
    Max Transmission Distance 0.3 km/328 yd 10 km/10936 yd 0.3 km/328 yd 10 km/10936 yd
    Optical Fiber Type Multi Mode Single Mode Multi Mode Single Mode
    Receiver Characteristics
    Optical Receiver Sensibility -11.1 dBm -12.6 dBm -11.1 dBm  -12.6 dBm
    Maximum Input  Power +0.5 dBm. +0.5 dBm 0.5 dBm 0.5 dBm
    Operational Ranges
    Supply Voltage 3.1 – 3.45 V 3.1 – 3.5 V 3.14 – 3.46 V 3.14 – 3.46 V
    Max Current 400 mA 600 mA 250 mA 285 mA
    Physical Specifications
    Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 22.15 x 77.95 x 13.30/0.87 x 3.07 x 0.52 14.8 x 56.5 x 11.85/0.58 x 2.22 x 0.47
    Weight (g/lb.) 40/0.09 42/0.09 20/0.04 20/0.04
    With DDMI features Yes Yes Yes Yes
    GbE Transceiver Modules Gigabit SFP
    SFP-1000T SFP-SX-D SFP-LX-10-D SFP-BX1310-10-D *1 SFP-BX1490-10-D*1 SFP-LHX1310-40-D SFP-ZX-80-D
    Connector RJ-45 LC LC LC LC LC LC
    Wavelength 850 nm 1310 nm 1310 nm(TX)
    1490 nm(RX)
    1490 nm(TX)
    1310 nm(RX)
    1310 nm 1550 nm
    Max Transmission Distance 0.1 km/109 yd 0.55 km/ 601 yd 10 km/10936 yd 10 km/10936 yd 10 km/10936 yd 40 km/43744 yd 80 km/87488 yd
    Optical Fiber Type Multi Mode Multi Mode Single Mode Single Mode Single Mode Single Mode Single Mode
    Receiver Characteristics
    Optical Receiver Sensibility -17 dBm -20 dBm -20 dBm -20 dBm -23 dBm -24 dBm
    Maximum Input Power -3 dBm -3 dBm -3 dBm -3 dBm -3 dBm -3 dBm
    Operational Ranges
    Supply Voltage 3.1~3.45 V 3.1~3.5 V 3.1~3.5 V 3.1~3.5 V 3.1~3.5 V 3.1~3.5 V 3.1~3.5 V
    Max Current 300 mA 250 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
    Physical Specifications
    Dimensions(WxDxH)(mm/in.) 13.40 x 56.00 x 12.40/0.53 x 2.20 x 0.49
    Weight(g/lb.) 24/0.05 24/0.05 16/0.04 17/0.04 17/0.04 17/0.04 18/0.04
    With DDMI features Yes Yes Yes Yes Yes Yes

    *1: SFP-BX1310-10-D and SFP-BX1490-10-D are must used in pairs.

    Direct Attached Cable 10G Series  DAC10G
    DAC10G-1M DAC10G-3M
    Connector SFP+ to SFP+ SFP+ to SFP+
    Max Transmission Distance 1 m/3.28 ft 3 m/9.84 ft
    Operational Ranges
    Supply voltage 3.13 – 3.47 V 3.13 – 3.47 V
    Max current 480 mA 480 mA
    Physical Specifications
    Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 14 x 58 x 11/0.55 x 2.30 x 0.43
    Weight (g/lb.) 85/0.19 164/0.36

    Environmental Specifications

    • Operating temperature: 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
    • Storage temperature: -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)

    Safety Certification

    • Class 1 Laser
    • 21 CFR 1040.10 and 1040.11 compliant
    • CSA (10 Gigabit XFP, Gigabit SFP and Fast Ethernet SFP Series)
    • TUV
    • CE (10 Gigabit SFP+ Series, DAC10G Series)
    • FDA (10 Gigabit SFP+ Series)
  4500
Series
3900
Series
GS3700
Series
XGS3700
Series
3500
Series
2200
Series
2210
Series
DAC10G DAC10G-1M Yes Yes
DAC10G-3M Yes Yes
10 Gigabit XFP XFP-SR Yes
FTLX1412D3BCL (XFP-LR) Yes
10 Gigabit SFP+ SFP10G-SR Yes Yes
SFP10G-LR Yes Yes
Gigabit SFP* SFP-1000T Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-SX-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-LX-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-BX1310-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-BX1490-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-LHX1310-40-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-ZX-80-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
  1920
Series
GS1910
Series
XGS1910
Series
GS1900
Series
ES1100-24G GS1100-24
DAC10G DAC10G-1M Yes
DAC10G-3M Yes
10 Gigabit XFP XFP-SR
FTLX1412D3BCL (XFP-LR)
10 Gigabit SFP+ SFP10G-SR Yes
SFP10G-LR Yes
Gigabit SFP* SFP-1000T Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-SX-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-LX-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-BX1310-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-BX1490-10-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-LHX1310-40-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes
SFP-ZX-80-D Yes Yes Yes Yes Yes Yes

* The switch models featuring dual-rate (100Mbps/1Gbps) SFP transceiver support include the GS1900 Series, XGS/GS1910 Series, GS1920 Series, GS2210 Series, ES3500-8PD and ES3500-24HP.

LiveZilla Live Chat Software سوال خود را با ما مطرح کنید