MGS3700-12C

  • سوئیچ قابل مدیریت فوق حرفه ای لایه ۲و قابلیت کنترل لایه ۳ و ۴
  • دارای ۱۲پورت کمبو ۱۰۰۰ (SFP/Rj-45)
  • دارای ۱ پورت اترنت ۱۰۰۰
  • قابل مدیریت از طریق پورت کنسول ، CLI ، SNMP، Web
  • ورودی برق AC و DC بر روی یک دستگاه
  • دارای ماژول فن قابل جابجایی
  • سخت دما و محافظت در برابر رطوبت و گردو خاک

 

MGS3700-12C
MGS3700-12CMGS3700-12CMGS3700-12C

مزایا

سوئیچ MGS3700-12C با ۱۲ پورت گیگابیت اترنت کمبو به طور ویژه برای اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی سرویس و برای ارائه‌ی خدمات اترنت سودآور طراحی شده است.

کیفیت سرویس پیشرفته برای خدمات مهم

با پلت‌فرم سخت‌افزار با کارائی بالا، سرویس پروایدرها می‌توانند به سادگی توپولوژی شبکه را گسترش دهند در حالی‌که امنیت قوی، کیفیت سرویس و عملیات مدیریتی برای کمک به مشتریان و برآوردن نیازهای متفاوت برای خدمات شبکه‌ی بزرگ شهری را امکان‌پذیر می‌سازد.

در یک شبکه همگرا کیفیت خدمات سازگار و توانائی اتصال مطمئن، کلیدی است برای اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی سرویس جهت جذب مشتری و ایجاد وفاداری آن‌ها. بنابراین توانائی کنترل جریان ترافیک و تنظیم سیاست‌های ترافیکی از همیشه مهم‌تر می‌شود.

MGS3700-12C با ارائه‌ی کنترل جریان سیم با سرعت بسته‌های ورودی را با توجه به سیاست‌های از پیش تعریف شده QOS که با مقررات اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی سرویس مطابق است، اولویت‌بندی می‌کند.

از لحاظ طبقه‌بندی، فیلد Differentiated Services Code Point (DSCP) و 802.1p class of service (CoS) در MGS3700-12C اولویت بسته‌های ورودی را شناسائی و ارزیابی می‌کنند.

طبقه‌بندی و طبقه‌بندی مجدد را می‌توان بر اساس معیارهای خاص و به عنوان قوانینی بر مبنای IP، آدرس فیزیکی(MAC Address)، شماره VLAN یا شماره پورت TCP/UDP به‌کار برد. MGS3700-12C برای مدیریت پهنای باند، به ازای هر پورت ۸ صف اولویت برای انواع مختلف ترافیک تهیه می‌کند، که امکان استفاده کامل از تمام منابع محدود شبکه و تضمین بهترین عملکرد را می‌دهد و به اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی سرویس این اجازه را می‌دهد که مبتنی بر قانون محدودیت نرخ اعمال نمایند.

طراحی انعطاف‌پذیر و جایگزین

ریکاوری سریع و کارکرد بی‌وقفه شبکه برای سرویس‌دهندگان اینترنت جهت ایجاد یک شبکه‌ی قوی امری حیاتی می‌باشد. برای این‌که مطمئن باشید که شبکه به خوبی کار می‌کند، سوئیچ MGS3700-12C ویژگی‌های جامعی برای شما ارائه می‌دهد. ویژگی Link Aggregation (استاندارد IEEE802.1ad) با ارائه‌ی مسیر جایگزین و تجمیع پهنای باند زمان Down Time شبکه را برای کانکشن‌های مهم کاهش می‌دهد. هم‌چنین پروتکل Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) (استاندارد IEEE802.1w) و پروتکل (MSTP)  Multiple Spanning Tree Protocol (استاندارد IEEE802.1s) با ارسال بسته از طریق لینک جایگزین اجازه می‌دهد که کانکشن قطع شده بلافاصله ریکاوری گردد. علاوه بر این، از آن‌جا که این سوئیچ هر دو نوع برق AC و DC را پشتیبانی می‌کند، در صورتی‌که برق سوئیچ به طور اتفاقی قطع شد، برق سوئیچ را از طریق برق پشتیبان تامین می‌کند.

الگوریتم کنترل فن هوشمند جهت صرفه‌جوئی در انرژی

کارکرد فن نقش مهمی در مصرف انرژی که یکی از کلید‌های اتلاف حرارت است، دارد. ویژگی تشخیص اتوماتیک دما و سرعت فن مناسب توسط الگوریتم کنترل فن هوشمند در سوئیچ MGS3700-12C بر اساس ریاضیات پیچیده و فرمول‌های فیزیک است.  زمانی‌که دمای محیط پائین است، سوئیچ سرعت فن را جهت جلوگیری از اتلاف برق غیر ضروری کاهش می‌دهد.

ماژول فن متحرک

ویژگی فن‌های متحرک این است که انعطاف‌پذیری و دسترسی بالائی را ارائه می‌دهند، که این ویژگی مشکل سر و صدای ماژول را زمانی که ماژول در حال نزدیک شدن به پایان چرخه زندگی خود است ،حل می‌کند. در هنگام نیاز، مشترک می‌تواند جهت صرفه‌جوئی در هزینه فقط ماژول فن را تعویض نماید.

طراحی بهینه‌سازی‌شده جهت استفاده در شبکه‌ی MAN(Metropolitan Area Network)

MGS3700-12C برای سرویس‌دهندگان اینترنت جهت گسترش شبکه‌ی خود ویژگی‌های تحمل درجه حرارت بالا، منبع تغذیه انعطاف‌پذیر با دو ورودی برق AC/DC و هم‌چنین محافظت در برابر رطوبت و گرد و غبار ارائه می‌دهد. سوئیچ MGS3700-12C با طراحی دسترسی از جلو جهت سیم‌کشی و حفظ فضای باز کابینت کار را برای تکنسین آسان کرده است.

قطعه آلارم ورودی /خروجی بیرونی بر روی دستگاه به قطعات مکانیکی کابینت که به شبکه‌ی مدیریت متصل هستند، وصل شده و محافظت بهتری به تجهیزات ارائه می‌دهد.

سوئیچ‌های دارای امکانات ویژه و خاص برای شرکت‌های مخابراتی و سرویس‌دهندگان اینترنت با پشتیبانی از رابط مانیتورینگ تشخیص و عیب‌یابی دیجیتال

رابط دیجیتال پیشرفته اجازه می‌دهد در لحظه به پارامترهای عملیاتی دستگاه دسترسی داشته باشید و شامل ویژگی‌های دیجیتال قابل انتخاب از قبیل کنترل نرم‌افزاری و مانیتورینگ سیگنال‌های ورودی/خروجی SFP است. علاوه بر این، آن را به طور کامل شامل قابلیت‌های مورد نیاز برای پیاده‌سازی آلارم‌ها و اخطارهای دیجیتال می‌کند.

رابط مانیتورینگ تشخیص و عیب‌یابی دیجیتال کاربران را به داشتن قابلیت انجام مانیتورینگ اجزاء شبکه، عیب‌یابی و پیش‌بینی شکست در برنامه‌های کاربردی مبتنی بر فرستنده و گیرنده خود قادر می‌سازد.

Model MGS3700-12C MGS-3712F
Product Name 12-port Combo GbE L2 Managed Switch 8-port GbE L2 Switch with Four GbE Uplink Ports
Product Picture mgs3700-12c mgs-3712
Port Density
Dual personality ports (Fixed RJ-45 1000BASE-T or SFP open slots) 12 4
Open SFP slot (GbE) 0 8
Performance
Switching fabric speed (Gbps) 24 24 24 24
Forwarding rate (Mpps) 17.8 17.8
Packet buffer (Bytes) 1M 1M
MAC address table 16 K 16 K
Power Requirement—Input Power
AC, DC dual power supply Yes Yes
AC power 100 – 240 V AC, 50/60 Hz 100 – 240 V AC, 50/60 Hz
DC power -36 to -72 V DC -36 to -72 V DC
Physical Specifications
Dimensions (WxDxH)(mm/in.) 438 x 225 x 44.5/17.24 x 8.86 x 1.75 438 x 225 x 44.5/17.24 x 8.86 x 1.75
Weight, fully loaded (kg/lb.) 3.4/7.5 3.4/7.5
Environmental Specifications
Operating temperature 0°C to 65°C/32°F to 149°F 0°C to 65°C/32°F to 149°F
Storage temperature -25°C to 70°C/-13°F to 158°F -25°C to 70°C/-13°F to 158°F
Operating humidity -10% to 99% (non-condensing) -10% to 99% (non-condensing)
Software Specifications
IPv6 Yes No
RSPAN Yes No
Carrier enhancement features Yes No

Standard Compliance

  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-Tx Ethernet
  • IEEE 802.ab 1000BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3z 1000BASE-X
  • IEEE 802.3x flow control
  • IEEE 802.1d spanning tree protocol
  • IEEE 802.1w rapid spanning tree protocol
  • IEEE 802.1s multiple spanning tree protocol
  • IEEE 802.1p class of service, priority protocols
  • IEEE 802.1Q VLAN tagging
  • IEEE 802.1X port authentication
  • IEEE 802.3ad LACP aggregation
  • IEEE 802.1ad VLAN stacking
  • IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)

Traffic Management and QoS

  • Broadcast storm control
  • IEEE 802.1p with 8 hardware priority queues per port for different types of traffic
  • IEEE 802.1ad QinQ/selected QinQ
  • IEEE 802.1Q tag-based and port-based VLAN
  • Weighted Fair Queuing (WFQ)/WRR/SPQ scheduling algorithm
  • Policy based rate limiting
  • Policy based bandwidth control
  • Port based traffic shaping/rate limiting
  • Rule-based traffic mirroring
  • IGMP snooping (v1, v2, v3)
  • IGMP filtering
  • Jumbo frame support (9 K Bytes) for high performance data backup or recovery services
  • Support GVRP, automatic VLAN member registration
  • Multicast VLAN Registration (MVR)
  • BPDU transparency

Link Aggregation

  • IEEE 802.3ad LACP link aggregation compliant
  • Support static manually port trunking
  • Up to 6 aggregation groups, 8 ports/per group randomly selected
  • VLAN trunking

Redundancy for Fault Backup

  • IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) provides rapid convergence of spanning tree independent of spanning-tree timer
  • IEEE 802.1s multiple spanning tree provides link availability in multiple VLAN environments by allowing multiple spanning trees
  • MRSTP—Multiple RSTP

User Security and Authentication

  • IEEE 802.1X authentication
  • IP source guard (static IP/MAC binding, DHCP snooping, ARP inspection)
  • IP subnet VLAN & VLAN isolation
  • Limiting MAC number per port
  • Loop guard prevents a switch from being affected by another switch which is already in a looping status
  • MAC filtering per port secures access to each port
  • MAC freeze
  • Port security, port isolation, port mirroring,intrusion lock
  • RADIUS MAC authentication
  • Static MAC forwarding per port: only specified MAC addresses can access the network (port security)
  • Wire speed filtering per MAC/IP/TCP/UDP
  • Wire speed mirroring per MAC/IP/TCP/UDP
  • Wire speed rate limiting per MAC/IP/TCP/UDP
  • GVRP, automatic VLAN member registration
  • Guest VLAN
  • CPU protection
  • RSPAN
  • IP-MAC-Port binding

Network Administration Security

  • SSH v1/v2
  • SSL
  • RADIUS accounting
  • TACACS+ authentication, accounting
  • NTP, daylight saving

Network Management

  • Supports ZyXEL iStacking™, up to 24 switches can be managed by one IP address
  • Intuitive Web-based management with all features configurable
  • Text-based configuration profile for massive deployment
  • Telnet CLI (Cisco like)
  • SNMP v1, v2c, v3
  • SNMP trap group
  • RMON four RMON groups 1, 2, 3, 9 (history, statistics, alarms, and events) for enhanced traffic management, monitoring, and analysis
  • Out-of-Band management: RS-232c local console
  • Firmware upgrade, configuration backup/restore via ftp
  • Alarm led indicator for early warning of hardware troubles
  • Send system trap to trap server
  • DHCP relay, DHCP relay per VLAN, DHCP relay option 82, DHCP client
  • Port mirroring: supports source/destination/both port mirroring
  • IEEE 802.3ah Ethernet Operations,Administration and Management (OAM)
  • IEEE 802.1ag CFM
  • CO-LPR (Dying gasp)
  • sflow

Intelligent ACL (L2/L3/L4 Access List Control)

  • Based on port
  • Based on MAC + VLAN ID
  • Based on IP address (source/destination)
  • Based on protocol type
  • Based on TCP/UDP port number

MIB Information

  • RFC1213 MIB II
  • RFC1493 bridge MIB
  • RFC1643 Ethernet MIB
  • RFC1757 RMON group 1, 2, 3, 9
  • RFC2011 IP MIB
  • RFC2012 TCP MIB
  • RFC2013 UDP MIB
  • RFC2233 ifVHC packet group
  • RFC2674 VLAN MIB
  • RFC2925 PING-MIB and TRACEROUTE-MIB
  • ZyXEL private MIB

Safety Agency Certification

  • BSMI
  • LVD/EN 60950-1
  • CE
  • FCC
  • WEEE/RoHS 2/REACH compliant

MGS3700-12c

SFP Transceivers (Optional)

Speed Model Type Description
Gigabit (non-DDMI) SFP-SX-S LC connector GbE SFP SX Multi-Mode 550 m (1804 ft) commercial type transceiver
SFP-LX-5S LC connector GbE SFP LX wavelength=1310, 5 km (5468 yd) commercial type transceiver
SFP-LX-15S LC connector GbE SFP LX wavelength=1310, 15 ~ 20 km (16404 ~ 21872 yd) commercial type transceiver
SFP-LHX-40S LC connector GbE SFP LHX wavelength=1310, 40 km (43744 yd) commercial type transceiver
SFP-ZX-80S LC connector GbE SFP ZX wavelength=1550, 80 km (87488 yd) commercial type transceiver
Gigabit
(with DDMI)
SFP-SX-DS LC connector GbE SFP SX Multi-Mode 550 m (1804 ft) commercial type transceiver, DDMI version
SFP-LX-5DS LC connector GbE SFP LX 5 km (5468 yd) commercial type transceiver, DDMI version
SFP-LX-15DS LC connector GbE SFP LX 15 ~ 20 km (16404 ~ 21872 yd) commercial type transceiver, DDMI version
SFP-BXA-20DS LC connector GbE SFP; BX 20 km (21872 yd) Bidirectional Type-A 1310 ~ 1550Tx, DDMI version
SFP-BXB-20DS LC connector GbE SFP; BX 20 km (21872 yd) Bidirectional Type-B 1550 ~ 1310Tx, DDMI version
SFP-BXC-20DS LC connector GbE SFP; BX 20 km (21872 yd) Bidirectional Type-C 1310 ~ 1490Tx, DDMI version
SFP-BXD-20DS LC connector GbE SFP; BX 20 km (21872 yd) Bidirectional Type-D 1490 ~ 1310Tx, DDMI version
SFP-LHX-40DS LC connector GbE SFP LHX wavelength=1310, 40 km (43744 yd) commercial type transceiver, DDMI version
SFP-ZX-80DS LC connector GbE SFP ZX wavelength=1550, 80 km (87488 yd) commercial type transceiver, DDMI version
LiveZilla Live Chat Software سوال خود را با ما مطرح کنید