راهکار استفاده از اپلیکیشن موبایل ZYXEL one connect

/ 19 می 16

 

™ZYXEL ONE Connect از طریق از بین بردن زحمت در نصب، پیکربندی و مدیریت شبکه‌های خانگی برای کاربران بهترین تجربه را ایجاد می‌کند.

ZYXEL ONE Connect را برای کنترل روتر و وضعیت وایرلس؛ اضافه کردن اکسس‌پوینت، آداپتور پاورلاین یا یک توسعه دهنده‌ی وایرلس؛ داشتن یک اتصال اینترنتی موقت برای مهمان و یا بررسی کیفیت اتصال به اینترنت خود و غیره استفاده کنید. بدون نیاز به کامپیوتر و بدون تنظیمات پیچیده.

 

connectivity control
اتصال کنترل
به حداکثر رساندن پوشش کنترل آسان نیازهای شما
اتصال دستگاه‌ها برای به حداکثر رساندن پوشش برای رسیدنبه بهترین کیفیت

خدمات در هر نقطه

کنترل هوشمندانه و راحت دستگاه‌ها و برنامه‌های کاربردی
internet applications
 اینترنت برنامه‌های کاربردی
اتصال سریع به اینترنت برای زندگی از آن لذت ببرید
اتصال سریع دستگاه‌ها و خدمات به اینترنت با کیفیت برنامه‌های مفید و سودمند با استفاده از بهترین تجربه

 

zyxel one network1
 
 

مزایا

نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های شبکه به راحتی

اضافه کردن دستگاه‌های جدید و نقشه‌برداری از شبکه در یک کلیک در حالی‌که نرم افزار تلفن همراه نصب و راه‌اندازی شبکه را بهبود می‌بخشد و فرآیند را بهینه‌سازی می‌کند. راه‌حل ZYXEL ONE Connect تمامی دستگاه‌ها در خانه‌ی هوشمند را ادغام می‌کند. برای لذت بردن از زندگی متصل از این ساده‌تر نمی‌شود.

ZYXEL ONE Connect با همگام‌سازی دستگاه‌های وایرلس متصل به روتر خانگی، تنظیمات وای‌فای را ساده می‌کند. در این‌جا نیازی به روشن کردن کامپیوتر یا انجام تنظیمات اضافی بر روی هر دستگاه شبکه نیست. آن به مراتب بیش‌تر از یک برنامه ساده و یا پروتکل، چگونه مصرف‌کنندگان از تجربه‌های جدید زندگی دیجیتال لذت می‌برند را تغییر می‌دهد.

zyxel one connect

 

مدیریت ساده‌ی شبکه‌ی خانگی با نرم‌افزار تلفن همراه

one connect

 

با نرم افزار ONE Connect که بر روی تلفن‌های همراه و تبلت‌ها نصب می‌شود، کاربران می‌توانند تنها با چند کلیک دستگاه‌های خود را پیدا، تنظیم و کنترل نمایند؛ آن‌ها هم‌چنین می‌توانند عملکرد وای‌فای دستگاه‌های خانگی را خاموش/روشن، محدودیت زمانی را به راحتی تنظیم و حتی فریم‌ویر را از طریق اطلاع‌رسانی نرم‌افزار ارتقاء نمایند.

 

 

 

 

شبکه‌ی خانگی خود را سالم نگه دارید

safe home network

با چک کردن نقشه شبکه ارائه شده توسط نرم افزار ONE Connect نصب شده بر روی تبلت، پیگیری وضعیت شبکه خانگی و دستگاه‌ها در اتاق نشیمن و یا هر نقطه از خانه بسیار آسان است. برای اطمینان از کیفیت خدمات شبکه و پهنای باند، سرعت اتصال به اینترنت دستگاه‌ها و روترهای خانگی را می‌توان اندازه‌گیری کرد. اگر هرگونه مشکلی پیدا شد، گزارش تهیه شده توسط نرم‌افزار را می‌توان به عنوان مرجع ذخیره کرد و یا قبل از تماس برای کمک به تولیدکنندگان دستگاه یا ارائه‌دهندگان خدمات ارسال کرد.

 

 

 

 

ویژگی‌های کلیدی

بررسی اجمالی شبکه‌ی خانگی خود با نقشه شبکه

zyxel one connect software

 

با نرم‌افزار ZYXEL ONE Connect شما می توانید به سرعت و به راحتی تمامی دستگاه‌های متصل به شبکه‌ی خود را ببینید. هم‌چنین از طریق این نرم‌افزار می‌توانید تنظیمات وایرلس روتر خانگی خود را تغییر دهید و حتی در صورت نیاز روتر خود را ریبوت نمائید.

 

 

 

 

 

هماهنگ‌سازی تنظیمات وایرلس

 

gateway setting

برای اتصال به شبکه‌های متعدد وایرلس، تمام تنظیمات وایرلس خود را به یک شبکه‌ی یکپارچه بدون تنظیمات اضافه برای دستگاه‌های مشتری خود همگام‌سازی کنید. (تمامی دستگاه‌های وایرلس متصل با یک نام وایرلس و پسورد همگام‌سازی می‌شوند)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اتصال موقت وایرلس به اینترنت

guest wifi

فعال کردن اتصال وایرلس مهمان با محدودیت زمانی در یک کلیک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی شبکه خانگی

debug report

بررسی سلامت شبکه‌ی شما و تولید گزارش برای پشتیبانی و عیب‌یابی در صورت نیاز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تست سرعت برای کیفیت خدمات اینترنت

speed test

اندازه‌گیری پهنای باند اینترنت از طریق دستگاه‌های تلفن همراه و یا سرعت شبکه در شبکه‌ی خانگی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سفارشی سازی دستگاه شبکه از طریق نرم‌افزار تلفن همراه

 

سفارشی کردن نام‌گذاری و تغییر مسیر به اطلاعات دستگاه برای جزئیات تنظیمات و ارتقاء سیستم عامل. با اتصال به اینترنت از طریق دستگاه در شبکه خانگی خود می‌توانید از طریق نرم‌افزار از حالت روشن به حالت خاموش سوئیچ کنید.

 

device setting

device setting1

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل‌های سازگار

wireless routers

 

powerline adapter

 

 

wireless AC APs

 

 

افسانه دشتستانی

کارشناس فنی